ČOSDAT o.s., realizátor projektu Institut Světelného Designu, je akreditovanou vysílající a hostitelskou organizací v rámci Evropské dobrovolnické služby (European Voluntary Service), která je součástí programu EU Mládež v akci. Prostřednictvím EDS mají mladí lidé do 30 let možnost pracovat v nejrůznějších organizacích (mládež, ekologie, sociální práce, historické dědictví, komunitní život, umění a kultura apod.) v zemích EU, EFTA / EEA, ale i v zemích kandidujících na vstup do EU a partnerských zemích jižní a východní Evropy a Kavkazu.

Hostování dobrovolníků je podořeno grantem Evropské unie v programu Mládež v akci.

Pro více informací kontaktujte prosím evs@svetelnydesign.cz

V roce 2013 (květen 2013 – květen 2014) ČOSDAT o.s. hostoval francouzskou dobrovolnici Gervaise Hay, která se podílela na realizaci ISD a dalších aktivit ČOSDAT o.s.

V roce 2015 (září 2014 – září 2015) ČOSDAT o.s. hostoval francouzskou dobrovolnici Ségolène Le Contellec , která se podílela na realizaci ISD a dalších aktivit ČOSDAT o.s.

program_mladez_v_akci_logo_2012

 

 

Tento projekt je realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.