Den techniků ve Studiu Alta 14.9.2018

Vážení kolegové a kamarádi,
srdečně vás zveme na Den techniků, který proběhne 14.9.2018 v rámci oslav desetiletého výročí Studia ALTA.

Funkční parová žárovka pouze s rozdrolenou keramickou paticí?

Mix pult značky Numark – zachovalý, v plstěném kejsu, vhodný pro noisové dýdžejs?

Skorofunglnový VGA kabel filtrující červenou barvu?

DIY lampa, na kterou nemáš tu správnou sodíkovou žárovku?

Hlavním programem od 14:00 – 22:00 bude bazar-blešák-výměna-odprodej-materiálu s nikoli úzkým zaměřením na použitelnou, zbytkovou i odpisovou divadelní techniku: cokoliv na téma rámečků a klapek neznámých lamp, krásných filtrů podivných čísel a rozměrů, překvapivých rekvizit a kostýmů legendární historie a nejasného použití, baleťáků vzrušujících tvarů a barev, fantasticky zbarvených popraskaných žárovek – tedy de facto všeho, co nevyklizená backstage a nejhlubší divadelní kouty nabízí.

Takže: pokud se vaše sklady před začátkem sezóny hemží věcmi, které je škoda vyhodit, ale vlastně spíš tak trochu překážej, tak neváhejte, zbavte se předsudku, že tu krásu ještě někdy použijete a přijďte je vyložit na dečku ve stylu blešího trhu. Třeba najdou nového majitele! Vystavovat samozřejmě můžeme i hodnotné zboží – asi jste někdy byli na Kolbence či na jiném blešáku, tak víte jak to chodí..

Den techniků by měla být i příležitost k společenskému setkání a rokování – od 17:00 proběhne moderovaná diskuze nad stavem a potřebami divadelních techniků a představení konceptu aplikace TECH-WATCH.

A protože víme, že technici potřebují taky další legraci, tak celým dnem i nocí provází technická obsluha za barem i DJ pultem.

Těšíme se!

Za ALTA tým, Štěpán Hejzlar

Neváhejte zprávu šířit široké veřejnosti, o které tušíte, že by mohla mít zájem.

Pokud se přidáte k bazárku a budete vystavovat, napište své potvrzení na: lida@altart.cz pro koordinaci návozu vašich věcí.